Úvod » Birmovanci » Rozpis birmovaneckých skupín

Rozpis birmovaneckých skupín

Na tejto stránke nájdete rozpis birmovaneckých skupín pre prípravu v šk. roku 2014/15.

Skupina č. 1

Animátori: Lucka P. (lucia.podstrelena@gmail.com)Verča, Maťka J., Maťka Kuhajdová

  • Adamcová Michaela
  • Ďaďová Dominika
  • Bartošová Barbora
  • Brezoňáková Veronika
  • Bečková Veronika
  • Babinská Eva
  • Dobáková Ema
  • Gaššová Dominika
  • Hrkľová Zuzana
  • Buľáková Klaudia
  • Bušová Lucia
  • Brodňanská Barbora
  • Fedorová Andrea V.
  • Jackulíková Pavla
  • Janigová Lucia

SKUPINA Č. 2

Animátori: Miška Leginusová (michaelaleginusova@gmail.com), Baška, Inka

  • Gážiková Lenka
  • Filipová Michaela
  • Dibdiaková Zuzana
  • Hudecová Ester
  • Juhásová Soňa
  • Prílepková Rebeka
  • Janigová Mária
  • Hojová Katarína
  • Drengubiaková Adriana
  • Kupčíková Zuzana
  • Knipiglová Nina
  • Salvová Denisa
  • Jonáková Katarína
  • Holubčíková Zuzana
  • Fedorková Eliška

SKUPINA Č. 3

Animátori: Maruška (lea.maria.novakova@gmail.com), Miška D., Majka B., Majka Vrábľová

  • Matláková Petra
  • Kováčiková Agáta
  • Jonáková Katarína
  • Hrubcová Romana
  • Gerátová Radka
  • Matysová Michaela
  • Kunová Martina
  • Kozáková Natália
  • Jakubičková Margaréta
  • Hajdúchová Ivona
  • Pinteková Monika
  • Kurnotová Klaudia
  • Murínová Veronika
  • Kováčiková Kristína
  • Kakašová Jana

SKUPINA Č. 4

Animátori: Pauli (paula.valekova@gmail.com), Saška S., Zuzka V.

  • Stanovská Soňa
  • Lakoštíková Lujza
  • Omastová Barbora
  • Kováčiková Patrícia
  • Knapíková Martina
  • Tomáňová Adriana A.
  • Laštíková Barbora
  • Palugová Miroslava
  • Krakovská Rebeka
  • Kocholová Soňa
  • Machajová Sára A.
  • Polčicová Michaela
  • Kytková Kristína
  • Kosmeľová Michaela
  • Máliková Kristína L.

SKUPINA Č. 5

Animátori: Janka Z. (jankazahradnikova6@gmail.com), Paťka, Lašica

  • Sitariková Marta
  • Lauková Sabina
  • Kováčová Valéria
  • Matejčíková Lucia
  • Tomagová Paulína
  • Maceková Alena
  • Kralčáková Aneta
  • Orošová Lucia
  • Tomášová Michaela
  • Masarovičová Nikola
  • Kšenzuláková Ema Paulína
  • Smoleňová Alžbeta
  • Trnkócyová Lucia
  • Mečiarová Alžbeta
  • Kurišová Bibiana

SKUPINA Č. 6

Animátori: Efňa (efackova@gmail.com), Idka, Betka F., Monika Kubalová

  • Sviteková Michaela
  • Záhumenská Nikola
  • Meleková Andrea
  • Kvietková Sabina
  • Šimová Zuzana
  • Miklušová Barbora
  • Lacková Natália
  • Škombárová Simona
  • Mikulajová Beáta
  • Lukáčiková Lenka
  • Teličáková Dominika
  • Zboroňová Tatiana
  • Matečková Katarína
  • Vrábľová Kristína
  • Ondrejčeková Katarína

SKUPINA Č. 7

Animátori: Evka D. (evka.dobakova@gmail.com), Katka Janoťáková, Majka Kubalová

  • Mešková Adriána
  • Pazderová Kristína
  • Mišániková Magdaléna
  • Salajová Ema
  • Mrišková Barbora
  • Svýbová Andrea
  • Murínová Emma
  • Troupová Simona
  • Nováková Klaudia
  • Vajdiarová Viktória
  • Piskorová Mária
  • Záňová Daniela
  • Plutinská Michaela
  • Smolková Silvia
  • Záhradníková Romana

SKUPINA Č. 8

Animátori: Laura (laurinovakova@gmail.com), Miriam, Saška Lišková, Gabika

  • Stromčeková Zuzana
  • Šináľová Rebeka
  • Škvarková Beáta
  • Špaglíková Alexandra
  • Štrkáčová Zdenka
  • Tješová Sára
  • Stieranková Ivana
  • Záňová Laura
  • Mikulášová Barbora
  • Zrnčíková Eliška
  • Žofajová Simona
  • Lepetová Karin

SKUPINA Č. 9

Animátori: Farby (farbik7@gmail.com), Stenley

  • Gogolák Matúš
  • Badáň Tomáš
  • Bobček Dávid
  • Bača Peter
  • Bakala Marek
  • Brienik Filip
  • Benka Tomáš
  • Beňuš Jakub
  • Spišák Adam
  • Balajka Andrej
  • Bodorík Peter
  • Čutka Alex
  • Knaperek Patrik Anton
  • Biel Gabriel
  • Bodorík Dávid

SKUPINA Č. 10

Animátori: Stefoo (sjanotak@gmail.com), Adam

  • Bukna Dominik
  • Dobiáš Dominik
  • Močary Peter
  • Garaj Matej
  • Bukna Matej
  • Černek Tomáš
  • Dobiáš Štefan
  • Paluga Adam
  • Garaj Michal
  • Flajs Filip
  • Drígeľ Dušan
  • Gaššo Peter
  • Prílepok Jaroslav
  • Kabát Benedikt
  • Flajs Peter

SKUPINA Č. 11

Animátor: Semči (semci26@gmail.com)

  • Gašpar Jozef
  • Haluška Adrián
  • Zvara Róbert
  • Kaluža Maroš
  • Fröhlich Juraj
  • Jakubjak Marcel
  • Hartiník Matej
  • Kiska Matej
  • Heretík Ľuboš
  • Knapík Martin
  • Janidžár Kristián
  • Kramár Jozef
  • Huba Matej
  • Króner Jozef
  • Janotta Peter
  • Zámečník Juraj

SKUPINA Č. 12

Animátori: Dodo (dominikdobak@gmail.com), Ivan

  • Lastiš Radovan
  • Hanko Peter
  • Lovíšek Andrej
  • Juriga Michal
  • Maretta Ján Pavol
  • Chládek Filip
  • Maretta Ivan
  • Kajan Kristián
  • Matis Michal
  • Chovanec Dominik
  • Pápež Róbert
  • Kováč Marián
  • Mišata Jozef
  • Imrich Nikolas
  • Pecho Michal
  • Šebo Filip Florián

SKUPINA Č. 13

Animátori: Juraj (skv4ro@gmail.com), Dominik Matis

  • Kováčik Boris
  • Murín Miloš
  • Kapitán Lukáš
  • Pudiš Radovan
  • Kuhajda Daniel
  • Rovný Andrej
  • Klocháň Marián
  • Reguly René
  • Lasok Adam
  • Straka Tomáš
  • Kolena Samuel
  • Romančík Ján
  • Laurinčík Kevin
  • Škvarka Rastislav
  • Kováčik Samuel
  • Šebo Dominik Ján

SKUPINA Č. 14

Animátor: Ivko Skirčák (a.skircak@gmail.com)

  • Sedliak Jozef
  • Lesay Tomáš
  • Šuvada Matej
  • Kraut Matej
  • Slosarčík Tomáš
  • Macák Juraj
  • Toman Martin
  • Kucbel Jozef
  • Slušňák Dávid
  • Mačuha Filip
  • Úradník Enrico
  • Kuhajda Andrej
  • Vajzer Michal
  • Manco Peter
  • Valek Marek
  • Zelina Miroslav

SKUPINA Č. 15

Animátor: Peťo Florek (pnik0007@gmail.com)

  • Lešňovský Marek
  • Vojvoda Filip
  • Obrcian Jaroslav
  • Vrábel Andrej
  • Murgaš Erik Daniel
  • Žúbor Marek
  • Paluga Tomáš
  • Zanovit Martin
  • Paul Alexander
  • Sališ Andrej
  • Perutka Adam
  • Strážovský Milan
  • Povala Filip
  • Sučák Jakub
  • Radzo Matúš
  • Šagát Samuel

SKUPINA Č. 16

Animátor: Andy (andrejkuhejda@gmail.com)

  • Suroviak Matúš
  • Povala Matej
  • Svetlák Filip
  • Ruml Róbert
  • Svetlák Jakub
  • Spišiak Marek
  • Ševčík Matúš
  • Šlachta Miroslav
  • Štiga Filip
  • Vojvoda Mário
  • Tješ Samuel
  • Žúbor Denis
  • Varečka Alexander
  • Vlkolinský Martin
  • Volf Zdenko
  • Šustr Richard

Skupina č. 17

Animátor: Marek Jackulík (mjackulik@gmail.com), Janči Mahút

  • Paluga Peter
  • Piňák Peter
  • Greguška Andrej
  • Vlkolínsky Martin
  • Šustr Richard
  • Sučák Jakub
  • Zelina Miroslav
  • Kováčik Samuel
  • Pecho Michal
  • Zámečník Juraj
  • Michalica Oliver